0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Raktáros, áruösszekészítő munka Szolnokon minimum középfokú végzettséggel

SZÉKELY-HÚS Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 05. 29. 08:58

RAKTÁROS/ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ

Feladatok:

  • Adott megrendelők alapján a termékek pontos összekészítése
  • Raktári rend fenntartása,
  • Bejövő áruk átvétele, ellenőrzése, kezelése
  • Készletek ellenőrzése, leltárban való részvétel
  • Túrákkal kapcsolatos bizonylatok kezelése

Elvárások:

  • 3-5 éves Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Pozitív hozzáállás
  • Pontos önálló munkavégzés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Lakóhely: a megjelölt terület és vonzáskörzete
  • Vezetői tapasztalat
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Könnyűgép-kezelői vizsga.

Amit biztosítunk:

  • Kiemelt fix jövedelem, teljes munkaidős bejelentés
  • Eredmény utáni bonusz juttatások
  • A munkakör ellátásához szükséges feltételek

Munkarend:

  • Hétfőtől-péntekig fix munkarend
    1. 06,30-16,30 közötti munka végzés
    2. 12,00-22,00 közötti munka végzés

Munka kezdés:

  • azonnal

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, bérigénnyel a penzugy@szekelyhus.hu email címen!