AWI hegeszteni tudó csőszerelő lakatosnak állás

PERFECT PIPE Kft.
Országosan
Nettó 2 500 Ft - 3 500 Ft / Óra
2024. 03. 21.

AWI hegesztő technológiához értő csőhálózat szerelő munkakörre keresünk szakembert!

Pályakezdő csőszerelő lakatos szakemberek jelentkezését is várjuk!

Szakmai gyakorlottság, Vastagfalú nagy átmérőjű szénacélban való jártasság: 100% röngen biztos hegesztési tudás követelmény: Nagy precizitás

Munkavégzés:

  • Gáz és olaj ipari vezeték építés szerelés.
  • Változó munkavégzés (hetelés). egész Magyarország területén, műhely és terepi körülmények között!
  • Folyamatos egész éves munkavégzés.

Legyen szíves, csak olyanok hívjanak, akik hosszú távon szeretnének Magyarországon dolgozni!

 Érvényes tűzvédelmi szakvizsga minimum követelmény.

Feladatok

  • Csővezeték hegesztése,
  • Csővezeték méretre vágása,
  • Csővezeték előkészítése hegesztéshez,
  • Lakatos munkák elvégzése,

Elvárások

  • Józan életvitel,

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Bejelentett jogviszony,
  • Ágáló antisztatikus munkaruha biztosítása,
  • Munkába járás órabérrel fizetve
  • Üzemanyag 100% térítve,
  • Kulturált szállás biztosítása (nem munkás szálló), külön szoba mindenkinek,
  • Túlóra lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok