Szállodai recepciós állás Garden Hotel Szolnok

Lospiti Kft.
Szolnok
2023. 02. 20.

Szolnoki hotelünkbe szállodai recepciós munkakör betöltésére keresünk kollégát.

Munkavégzés  18.00-06.00-ig, és 06:00-18:00, havi 12-14 munkanapban.

Feladatok

  • Vendégelégedettség magas szintű biztosítása
  • Vendégek érkeztetése, elutaztatása, ezek adminisztrációja
  • Szobafoglalások, online foglalási rendszerek kezelése
  • Egyéb a munkakörhöz tartozó szokásos feladatok

Elvárások

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete írásban és szóban egyaránt. Kiváló kommunikációs készség! Önálló munkavégzés! Maximális igényesség önmagára és munkájára.
  • MS Office ismerete

Előnyök

  • Szakirányú végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat (Hostware program ismerete)

Amit kínálunk

  • Családias környezet
  • Folyamatos hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!