0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Szolnok, Tisza Coop Zrt.
Műszakvezető pozícióba kollégát keresünk Szolnokon
Szolnok, BI-KA Logisztika Kft.
Raktáros munkakör a BI-KA Logisztika Kft-nél
Szolnok, MR Plan Hungary Kft.
Logisztikai koordinátor munka Szolnokon 3 műszakos munkarendben
Törökszentmiklós, BBS Personalservice GmbH
Komissiózó állás Pulheimben német nyelvtudással
Szolnok, SZÉKELY-HÚS Kft.
Raktáros, áruösszekészítő munka Szolnokon minimum középfokú végzettséggel
Szolnok, Jojo Depo Kft.
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező szolnoki munkavállalót keresek konténer pakolásra Üllőre
Szolnok, Kuti Korrekció Kft.
Targoncavezető munkalehetőség több műszakos munkarendben Szolnokon
Szolnok és környéke, Bolax Kft.
Árukiadó munkakörben álláslehetőség Szolnokon
Szolnok, Alföldfa Kft.
Raktáros munka Szolnokon targoncavezetői engedéllyel
Szolnok, Ozirisz kft.
Előkészítő - áruátvevő munkatársnak álláslehetőség Szolnokon
Szolnok és környéke, MR PLAN Hungary Kft.
Kiszállítási koordinátor munkalehetőség 3 műszakos munkarendbe Szolnokon
Raktáros munka Szolnokon targoncavezetői engedéllyel rendelkezőknek
Targoncás- raktáros munkalehetőség Szolnokon, egy műszakos munkarendben
Targoncás, raktáros munkakörbe kollégát keresünk Szolnokon
Targoncás, raktáros munkatársat keres szolnoki faipari nagykereskedelmi cég
Szolnok, Alter Szol Kft.
Raktárkezelő kollégát keresünk Szolnokon
Targoncás, raktáros állás szolnoki faipari nagykereskedelmi cégnél
Újszász, Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft
Raktáros munkalehetőség középfokú végzettséggel targoncavezető engedéllyel
Szolnok, HRC Group
Szolnokon raktári áru- összekészítő munka juttatással általános iskolai végzettséggel
Szolnok, BORA Ital-nagykereskedelmi Kft.
Rakodómunkás álláslehetőség Szolnokon általános iskolai végzettséggel
Szolnok, World Express Freight Kft.
Logisztikai ügyintéző munkatárs szakképzettséggel Szolnokon
Szolnok, JNSZM Hetényi G. Kórház - Rendelőintézet
Szolnokon raktáros állás középfokú iskolai végzettséggel
Szolnok, Contact Nkft.
Raktárkezelő munkalehetőség Szolnok településen
Szolnok, FOREX Kft.
5 év feletti tapasztalattal raktári adminisztrátor munkatárs Szolnokon
Raktárkezelő álláslehetőség Szolnok településen
12