Marketing állás 4 órás részmunkaidőben Szolnokon

Adversum Kft.
Szolnok
2023. 11. 08.

Napi 4 órás munkaidővel marketing munkatársat keresünk szolnoki irodánkba.

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása (pl. adatrögzítés és – nyilvántartás, dokumentumkészítés és – szerkesztés, dokumentumok kezelése, irodai és kommunikációs eszközök kezelése, kiadványszerkesztés)
  • Árajánlatadás, szerződéskötés és a megrendelések nyilvántartása;
  • A vállalat internetes megjelenésének aktualizálása;
  • Megrendelői igények alapján különböző webes felületek megtervezése, létrehozása (WordPress, Unas rendszerek)
  • Részvétel kiadványok, reklámanyagok tervezésében, készítésében
  • Nyomtatható promóciós tartalmak (pl.: plakátok, prospektusok, szórólapok) tervezése és szerkesztése, nyomdába juttatása
  • Céges social media oldalak karbantartása
  • Online hirdetések létrehozása, nyomon követése (Facebook, Instagram, TikTok
  • Hírlevélkészítés és -küldés
  • Új online marketing lehetőségek, trendek önálló felkutatása

Elvárások

  • Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Jártasság marketing és kommunikációs kampányok megvalósításában
  • Digitális kommunikációs csatornák ismerete
  • Tapasztalat weboldal kezelésben, tartalomfeltöltésben
  • Nyitott, együttműködő személyiség
  • Önálló és lelkiismeretes munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás és jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás és pontosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség;

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!