0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Húsbolti eladó munkalehetőség Szolnokon, kereskedelmi, eladói végzettséggel

Sigma Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Szolnok és környéke

2018. 04. 11. 15:00

A szolnoki székhelyű élelmiszer nagykereskedelmi vállalkozás húsbolti eladó munkakörben új munkatársat keres!

Főbb elvégzendő feladatok:

  • szállító levelek ellenőrzése
  • húspult feltöltése
  • darabolás, szeletelés
  • pénzkezelés
  • leltározásban való részvétel
  • bolthelyiség tisztántartása

Elvárt kompetenciák:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elengedhetetlen
  • kereskedelmi, eladói végzettség
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • rugalmasság (a nyitvatartáshoz és a feladatokhoz való alkalmazkodás)
  • fizikai állóképesség

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, a penzugy@szekelyhus.hu email címen, bérigény megjelölésével.