0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Fuvarszervező munka Szolnokon angol és/vagy német nyelvtudással

Kobela Trans Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 03. 16. 15:02

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó cég fuvarszervezőt keres, saját kamionok irányítására.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi megbízókkal szóban és írásban
  • Fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése
  • Járművek útjainak nyomkövetése
  • Gépkocsivezetők vezénylése, munkájuk felügyelete, koordinálása, segítése
  • Gépkocsivezetők váltásának koordinálása
  • Fuvarozás során felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása
  • Szállításokkal kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés és döntéshozatali képesség
  • Gyorsaság, aktivitás, terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Csapatmunkára alkalmas személyiség
  • Számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias hangulat, fiatal, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmasság
  • Versenyképes fizetés, céges mobil

Munkavégzés helye: Szolnok (belváros)

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel: allas@kobelatrans.hu