Minőségbiztosítás

Minőségellenőr állás 4 műszakos munkarendben, utazási költségtérítéssel Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 03. 12. 15:55

Német tulajdonú autóipari beszállító cég szolnoki munkavégzéssel
minőségellenőr munkatársat keres.

Feladatok:

  • Multinacionális cégeknél (autóipar) történő minőségellenőri feladatok határidőre és megfelelő minőségben történő ellátása az előírt munkautasításoknak megfelelően
  • Hasonló alkatrészek válogatása és utómunkálása
  • Dokumentáció töltése, naprakészen tartása

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli, versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Biztos, bejelentett munka
  • Hosszútávú lehetőség
  • Utazási költségtérítés

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • rugalmasság
  • szükséges a jó kézügyesség és megfigyelőképesség
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • saját autó
  • utazási hajlandóság

Jelentkezni és érdeklődni a palyazat.palyazat@formeld.com e-mail címen lehet.

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.