Pénzügy, számvitel, kontrolling

Bérszámfejtő- és TB ügyintéző munkatársat keresünk Szolnok és környékén

Munkavégzés helye: Szolnok és környéke
2018. 02. 19. 17:58

Bérszámfejtő- és TB ügyintéző munkatársat keresünk szolnoki könyvvizsgálattal és könyveléssel is foglalkozó irodánkba az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatok gyűjtése, rögzítése
  • Bérszámfejtések és bevallások elkészítése
  • Adóbevallások készítése
  • Teljes körű bér és TB ügyintézés

Elvárások:

  • OKJ-s legalább középfokú bérügyintézői végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítástechnikai tudás (MS Excel, Word, Internet)
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges önállóság
  • Tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Adott terület széleskörű megismerése
  • Versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: sabaauditor@t-online.hu

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.