Gyártás, termelés

Termelési kontroller állás Szolnokon és Kecskeméten

Munkavégzés helye: Szolnok, Kecskemét
2018. 01. 18. 14:10

Termelési kontroller

Feladatok:

  • költségkalkulációk, jövelelmezőségi vizsgálatok készítése
  • Termelési anyagköltségek elemzése
  • Részvétel létszám tervezésben
  • Heti, havi elemzések, riportok készítése a vezetés részére
  • Belső adatbázis létrehozása
  • Javaslattétel költségcsökkentésre, ezek egyeztetése vezetőséggel
  • Auditok koordinálása
  • Pénzügyi riportolási rendszer folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • gazdasági diploma (kontrolling, pénzügy, számvitel)
  • felsőfokú német nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • kontrolleri tapasztalat gyártó vállalatnál
  • kiváló elemző és problémamegoldó képesség
  • Tapasztalat létszámtervezésben és normaidő elemzésben

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat, ahol az ötleteknek örülnek és ezek megvalósítását
    segítik
  • Bejárás támogatása
  • Motiváló bérezés

Munkavégzés helye:

  • Szolnok
  • Kecskemét

info@kenzol.hu