Raktározás, logisztika

Logisztikus-beszerző állás Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 400000 - 0 / hónap
2019. 09. 23. 09:56

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése keres szolnoki telephelyére:

LOGISZTIKUS-BESZERZŐ munkatársat.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk.

Megértésüket köszönjük!

Feladatok:

  • Készlet és fogyás alapján megrendelések összeállítása, logisztikai koordinációja
  • Kiszállítás észszerű összeállítása
  • Szavatossági idők figyelése
  • Fogyási statisztikák és előrendelések figyelembevételével  központi telephelyeken lévő áru átkérése
  • Értékesítési akciókra való raktári felkészültség biztosítása
  • Raktári ellenőrzések lefolytatása
  • Leltárokban való részvétel

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Excel erős ismerete
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bér: bruttó 400.000.- Ft + cafeteria
  • Bejárási támogatás (nem szolnoki lakosoknak)
  • Megbecsülés
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése