Raktározás, logisztika

Raktáros álláslehetőség szolnoki nagykereskedelmi cégnél

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 12. 01. 11:48

Szolnoki faipari nagykereskedelmi cég megnövekedett feladatainak ellátására keres 1 fő RAKTÁROS munkatársat targoncavezetői engedéllyel.

Feladatok:

  • Bejövő rendelések leszedése kamionokról.
  • Kimenő rendelések összekészítése és felrakása teherautókra.
  • 4-5-6 méter hosszú anyagok mozgatása targoncával és kézi erővel is!
  • Leltározás.

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat
  • Szolnoki lakhely

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend ami hétfőtől péntekig 7:30-16:00-ig tart.
  • Szolnoki munkahely.
  • Busszal jól megközelíthető.
  • Családias légkör.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Utazási hozzájárulás.
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.