Betanított, fizikai munka

Szandaszőlősre szerelő munkatársakat keresünk kiemelkedő bérezéssel

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 300000 - 0 / hónap
2018. 08. 13. 14:33

Szolnoki cégünk hidraulika munkahengerek felújításával és gyártásával, tömítésgyártással valamint hidraulikatömlők készítésével foglalkozik több, mint 20 éve.

Folyamatos bővülésünk és fejlesztési igényünk kielégítése szempontjából további munkatársakat keresünk műhelyünkbe.

Hidraulikus munkahenger összeszerelésre keresnek

munkatársat szolnok-szandaszőlősi műhelyünkbe, szerelő, gépszerelő, géplakatos, hegesztő szakmával.

Feladatok:

  • hidraulika munkahengerek szét- és összeszerelése
  • alkatrészek előkészítése felméréshez, összeszereléshez

Elvárások:

  • Műszaki alapismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megfelelő szorgalom, tanulási készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

B kategóriás jogosítvány

Úgy gondoljuk, hogy a megpályázott munkakörre való alkalmasság nem feltétlenül függ össze a pályázó eddigi munkahelyén szerzett tapasztalataival. A feladatok megtanulhatóak, csak kellő érdeklődés, szorgalom és kitartás szükséges hozzá.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.