Az ASM Security Kft.-hez elektronikai műszerész munkatársat keresünk

ASM SECURITY Kft.
Szolnok
2019. 07. 30.

Az ASM Security Kft ELEKTRONIKAI MŰSZERÉSZ munkatársat keres szolnoki munkavégzési hellyel.

Főbb feladatok:

  • a cég által gyártott elektronikai eszközök firmware-ezése, tesztelése
  • tesztelésen fennakadt termékek elemzése, hibajavítása
  • a tevékenység dokumentálása

Feladatok

Elvárások

  • műszaki középfokú végzettség (műszerész, elektroműszerész);
  • különböző forrasztástechnikai eszközök használatában való jártasság;
  • mérőműszer használata (multiméter);
  • elhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precíz, önálló munkavégzés

Előnyök

  • releváns szakmai tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil cégkörnyezet
  • szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott