CNC gépkezelő-élhajlító állás Szolnokon

ÉLHAJLÍTÓ MUNKAKÖRRE KERESÜNK MUNKATÁRSAKAT SZOLNOKRA!

Munkavégzés helye: Szolnok, Tószegi út

Jelentkezni a 06 53 585 080 telefonszámon (822 és 823 melléken) vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • síklemez teríték megmunkálás CNC élhajlító gépekkel
  • termékek legyártása a műszaki rajzoknak megfelelően,
  • a legyártott termékek mérőeszközökkel történő ellenőrzése,
  • gyártásokhoz kapcsolódó lejelentések elvégzése.

Elvárások

  • 8 általános végzettség
  • több műszak vállalása
  • megbízható, elkötelezett személy

Amit kínálunk

Miért jelentkezz?

  • betanítunk ha nincs előképzettséged
  • tiszta, rendezett munkaterületen dolgozhatsz
  • minden kollégánkkal hosszútávra tervezünk
  • versenyképes kompenzációs csomagot biztosítunk (alapbér+cafeteria+bónuszok+jutalmak)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott