Az ASM Security Kft.-nél projektvezető munkakörben álláslehetőség

ASM SECURITY Kft.
Szolnok
2019. 05. 20.

A szolnoki székhelyű ASM Security Kft PROJEKTVEZETŐ munkakörbe keres új munkatársat, csapatának bővítése céljából.

Feladatok

  • Projektek ütemezése és lebonyolítása
  • Projekt kooperációkon való részvvétel
  • Átadás-átvétel dokumentálása : mely helyszínre történő utazással jár

Elvárások

  • Műszaki jellegű diploma ( preferált villamosmérnök , tűzvédelmi mérnök )
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Szolnok vagy Budapest környéki lakhely
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Tapasztalat építőipari projektek kivitelezésében
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Egymást segítő közösség,céges rendezvények

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!