Raktározás, logisztika

Raktáros munkakör a BI-KA Logisztika Kft-nél

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 11. 19. 15:28

   A szolnoki régió piacvezető szállítmányozó és logisztikai szolgáltató vállalata,

                                                                         a BI-KA LOGISZTIKA KFT.

     Raktáros munkakörbe targoncavezetői engedéllyel keresi új csapattagját!

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, betárolása, mennyiségi minőségi ellenőrzése, okmányok kezelése
  • Be-és kiszállító tehergépjárművek rakodásának elvégzése
  • Kiszállítások összekészítése, árukiadása
  • Raktárközi anyagmozgatási tevékenység
  • Beérkező és kiadott áruk kezelése, dokumentálása
  • Raktári rend fenntartás

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély
  • Pontos, megbízható és önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Problémamegoldó készség, határozottság
  • Két műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Oldalvillás magasemelésű targonca vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiszámítható munkavégzés
  • Stabil, magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Összetartó csapat
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.