Villanyszerelő állás Cegléden szakirányú végzettséggel

Villanyász Kft.
Cegléd
Nettó 200 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2018. 11. 08.

Cégünk 2001. óta a térség meghatározó villanyszerelési vállalkozása. Csarnokok, ipari létesítmények, magánházak, önkormányzati épületek, rendezvények villanyszerelési munkáit végezzük.

Összetartó csapatunkba elsősorban szakmai tapasztalattal rendelkező villanyszerelőket keresünk, de várjuk azon fiatalok jelentkezését is, akiknek még nincs gyakorlatuk.

Esetenkénti, de akár állandó munkát is tudunk biztosítani alvállalkozók részére.

Feladatok

  • munkaterületek felmérése
  • az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése/javítása
  • különböző fogyasztók villamos hálózatba történő bekötése
  • munkához szükséges anyagok összeírása
  • szállítólevelek, munkalapok, munkanapló pontos dokumentálása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • törekvő, gyors reagáló képesség hibaelhárításra
  • önálló, hatékony munkavégzés

Előnyök

  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség 8 órás bejelentéssel
  • Pest megyei viszonylatban kiemelkedő juttatás
  • rendezett környezet, korszerű felszerelések
  • megbízható, segítőkész kollégák

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!