Területi képviselő állás Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti részén

Barta Attila Egyéni vállalkozó
Szolnok
Bruttó 300 000 Ft - 800 000 Ft / óra
2019. 10. 01.

Szolnokra és Jász-Nagykun Szolnok Megye keleti részére területi képviselői munkakörbe értékesítőt keresünk.

Ügyfélkör, iroda, munkavégzéshez oktatás, betanítás, vállalati gépkocsi biztosított.

Jelentkezni önéletrajzával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A területén lévő meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, igények kiszolgálása, új ügyfelek akvirálása.

Elvárások

  • A munkakör betöltéséhez minimálisan érettségi szükséges.
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Előnyök

  • Összetartó, jó csapathoz tud csatlakozni.
  • Támogatjuk segítjük egymás munkáját.

Amit kínálunk

  • Új munkakörének megfelelő oktatást, betanulási lehetőséget biztosítunk.
  • Irodai háttér biztosított. A munkakörhöz vállalati gépkocsi tartozik.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános