Adminisztráció, irodai munka

Fuvarszervező állás Szolnokon angol nyelvtudással

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 09. 25. 11:48

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó cég fuvarszervezőt keres, saját kamionok irányítására.

Jelenleg 4 fővel dolgozunk a fuvarszervezésen, bővítjük csapatunkat.

Ha jól beszélsz angolul, és szeretnél egy dimanikus csapatban dolgozni, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi megbízókkal szóban és írásban
  • Fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése
  • Járművek útjainak nyomkövetése
  • Gépkocsivezetők vezénylése, munkájuk felügyelete, koordinálása, segítése
  • Gépkocsivezetők váltásának koordinálása
  • Fuvarozás során felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása
  • Szállításokkal kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés és döntéshozatali képesség
  • Gyorsaság, aktivitás, terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Csapatmunkára alkalmas személyiség
  • Számítógépes ismeret (Office, Internet)

Előnyök:

  • Érdekes, változatos munkafeladatok
  • Vidám, összetartó és segítőkész csapat
  • Szabadság, helyettesítések rugalmasan megoldhatók
  • A meglévő nyelvtudásod fejleszteni tudod
  • Mentorálás: megtanítunk egy új szakmára, ha még nem dolgoztál ilyen munkakörben
  • Belvrárosi iroda, minden közel van.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias hangulat, fiatal, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmasság
  • Versenyképes fizetés, céges mobil

Jelentkezés:  fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel: allas@kobelatrans.hu