Betanított, fizikai munka

Karbantartó-kisegítő munka Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Nettó 120000 - 0 / hónap
2018. 09. 24. 12:50

Gépjármű karbantartással, - értékesítéssel foglalkozó cég vagyunk.

Szolnoki telephelyünkre keresünk karbantartó kisegítőt, aki egy kicsit mindenben jártas.

Talpraesett, lendületes, önálló munkavégzésre alkalmas kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Szolnok, Thököly út 100

Munkaidő: Hétfő - Péntek: 8-17

Nettó 120.000Ft-os induló fizetés

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzzal, vagy néhány soros bemutatkozással lehet.

Érdeklődni: 0620/ 22 032 71 - Nagy-Karakas Klára

Feladatok:

  • gépjárművek mozgatása telephelyek között
  • kisebb karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  •  B kategóriás vezetői engedély, vezetési tapasztalat

(saját gépjármű nem hátrány)

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.