Betanított, fizikai munka

Szolnoki zöldség-gyümölcs nagykereskedésbe raktári anyamozgató munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Nettó 150000 - 200000 / hónap
2018. 09. 10. 09:00

Szolnoki zöldség-gyümölcs nagykereskedésbe raktári anyamozgató munkatársat keresünk.

Telephely címe: 5000 Szolnok, Nagysándor József út 22.

Feladatok:

  • Kézi raklapemelővel (béka) történő áru-mozgatás utasítás szerint.
  • Telephelyi rend-tartás. (göngyöleg, raklap stb.)

Elvárások:

  • Megbízhatóság, pontosság.

Előnyök:

  • Jó munkahelyi kollektíva.

Amit kínálunk:

  • Vidékieknek bejárás támogatása.
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.