Szakmunka

Szervizvezető kollégát keresünk autószerelő műhelybe Szolnok

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Nettó 200000 - 0 / óra
2018. 09. 06. 14:07

Autószerelésben jártas, tapasztalt kollégát keresünk lendületes csapatba.

Munkavégzés helye: Szolnok, Thököly út 100

Munkaidő: Hétfő - Péntek: 8-17

Nettó 200.000Ft-os fizetés

Feladatok:

  • munkaszervezés, meglévő ügyfelek kezelése, személyes kapcsolattartás
  • árukezelés, raktári készletek nyilvántartása
  • szerelők ellenőrzése, segítése, munkák kiadása

Elvárások:

  • B kategóriás vezetői engedély
  • önálló munkavégzés
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • számítógép használatának alapismerete és elektronikus levelezés kezelése
  •  feladatok felelősségteljes, kifogástalan elvégzése
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.