Gyártás, termelés

A Gera Marcipán '91 Kft. megváltozott munkaképességű munkatársat keres betanított munkakörbe

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 09. 03. 15:10

Felvételre keresünk szolnoki lakosú megváltozott munkaképességű kolléganőt betanított munkakörbe.

Munkaidő hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában, legkésőbb 15:30-ig, megállapodás függvényében.

Fényképes önéletrajzát kérjük küldje a "Jelentkezem"  gombra kattintva.

Feladatok:

  • tortadísz készítő
  • csomagoló

Elvárások:

  • Kizárólag megváltozott munkaképességűeknek!!
  • Szolnoki lakos
  • Fényképes önéletrajz

Előnyök:

  • Jó kézügyesség
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.