Közgazdaság, bank, biztosítás

Könyvelői állás Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 08. 03. 16:35

A vállalat fő profilja üléshuzatok gyártása, amely számos ismert személyautó, illetve haszongépjármű márkában kerül felhasználásra ezzel is dicsérve a magyar dolgozók munkáját.

Az Aunde Kft az 1993-as alapítása óta számos, pozitív változáson esett át, amely elősegítette a folyamatos bővülést, fejlődést. 2007-ben vállalatunk egy nagyobb, modernebb gyártócsarnokba költözött, így növelve a gyártási kapacitást, illetve eleget téve a megnövekedett piaci igényeknek.

A kulturált, tiszta környezet, illetve a vezetőség elkötelezettsége segíti dolgozóinkat abban, hogy az Aunde Kft ne csak egy munkahely legyen, hanem valóban úgy érezzék, itt mindenki megtalálhatja a helyét.

A közös munka eredménye, hogy az Aunde Kft Szolnok térségének egyik legnagyobb vállalatává vált.

Célunk, hogy vevőink elégedettek legyenek az általunk előállított termékekkel, illetve az, hogy jól képzett, elkötelezett és megbízható dolgozóinkkal együtt biztosítsuk a vállalat gazdasági sikerességét.

Feladatok:

  • Szállítói számlák rögzítése, igazoltatása és könyvelése SAP-ban
  • Házipénztár kezelése
  • Szállítói számlák banki rögzítése
  • Kimenő számlák készítése
  • Kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások küldése
  • Havi/éves könyvviteli zárlatban, könyvvizsgálatokban, adóellenőrzésekben való aktív részvétel
  • Főkönyvi és analitikus könyvelés SAP-ban
  • Szerződések nyilvántartása, kezelése
  • Más részlegekkel való együttműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • MS Office ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó együttműködő készség

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • SAP ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Jó munkakörnyezet
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.