Kereskedelem, értékesítés

Zöldség-gyümölcs nagykereskedésbe áru kiszállító állás Szolnok és környékén

Munkavégzés helye: Szolnok és környéke
Fizetés: Nettó 180000 - 200000 / hónap
2018. 07. 16. 14:36

Üzletek áruval történő terítéséhez "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőrt keresünk.

Amennyiben "C" + "E" kategóriás jogosítvány is van, az mindenképp előnyt jelent!

Feladatok:

  • Az áru összekészítése után Szolnok és környékére zöldség-gyümölcs kiszállítása megrendelés alapján.

Elvárások:

  • Legalább "B" kategóriás jogosítvány, a zöldségek, gyümölcsök ismerete, udvarias kommunikációs készség.

Előnyök:

  • Küönnyen megtanulható munka, jó kollektíva.

Amit kínálunk:

  • Vidékieknek bejárási támogatás.