Betanított, fizikai munka

Zöldség-gyümölcs nagykereskedésbe keresünk betanított munkára zöldség-gyümölcs válogatót, csomagolót

Munkavégzés helye: Szolnok
Fizetés: Bruttó 150000 - 200000 / hónap
2018. 07. 16. 14:33

Szolnok, Nagysándor József út 22. sz. alatti telephelyünkre betanított munkára zöldség-gyümölcs válogatót-csomagolót keresünk!

Munkarend, bérezés személyes megbeszélés alapján!

Érdeklődni lehet:

Katona Sándor - tel: 06-30-9679-465 vagy személyesen a hirdetett címen 6-16 óra között.

Feladatok:

  • Zöldség-gyümölcs utasítás szerinti válogatása, csomagolása.

Elvárások:

  • Jó kézügyesség, szorgalom.

Előnyök:

  • Könnyen megtanulható munka, jó kollektíva!

Amit kínálunk:

  • Vidéki dolgozóknak bejárási támogatás.