A szolnoki Frissbeton Kft. gépkezelő kollégát keres

FRISSBETON Kft.
Szolnok
Bruttó 1 350 Ft - 1 500 Ft / óra
2018. 07. 02.

A szolnoki Frissbeton Kft. keres szolnoki munkahelyre 2 fő gépkezelőt  (betonkeverő-gép, homlokrakodó gép).

4511-es gépcsoport-jogosítvány előny (nem feltétel).

Időjárás függő, néha szélsőséges munkakörülmények ritkán előfordulhatnak

Jelentkezni önéletrajz beküldésével ("Jelentkezem" gombra kattintva), vagy telefonon (+36 30 9 687 723) történt egyeztetés után, hétköznap 8.30-15.30 Szolnok, Nagysándor J. u .35/A.

Feladatok

  • Homlokrakodógép, és betonkeverőgép üzemeltetése.
  • Gépkezelői munka, alkalmanként fizikai munka is.

Elvárások

  • alapfokú gépipari ismeretek (szivattyúk, motorok, földmunkagépek), lakatos, hegesztői alapismeretek, (ha van: végzettség),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (windows,excell,word stb.).

Előnyök

  • 4511-es gépcsoportú gépek kezelésében vagy betongyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi, negyedéves célprémiumok.

Információk az állásról