0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gépjármű-értékesítő kollégát keresünk Szolnokon

Hovány Dél-Alföld Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 06. 13. 16:07

Gépjármű-értékesítő kollégát keresünk szolnoki telephelyünkre!

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés, stabilitás, fejlődés
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Támogató, emberséges, segítőkész csapat
  • Egyedi, versenyképes fizetés
  • Könnyen felhasználható cafeteria juttatás

26 éves stabil tudásanyag és tapasztalataink, melyeket sikereink igazolnak, mind rendelkezésedre áll.

Pozíció részletei:

  • Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő új gépjármű kiválasztása és értékesítése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfél-elégedettség mérése
  • Használt gépjárművek beszámítása
  • Gépjármű átadási dokumentációk elkészítése

Készségek, amelyekkel jó ha rendelkezel:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Határozott, hiteles fellépés
  • Gépjármű értékesítésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Kecskeméti, vagy környékbeli lakhely

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk az alábbi e-mail címen:
hr@hovany.hu