Raktározás, logisztika

Logisztikai koordinátor munka Szolnokon 3 műszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 06. 12. 13:54

Logisztikai koordinátor munkakörbe keresünk új munkatársat Szolnokra (Iparterület)

Munkavégzés: 3 műszak (hétfőtől-péntekig, napi 8 óra)

Feladatok:

  • Kiszállítandó árukészlet előkészítésének koordinálása
  • Beérkező áruk dokumentációjának ellenőrzése, hitelesítése
  • Fuvarjegyzékek generálása vállalatirányítási rendszerből
  • Készleteltérések okainak kivizsgálása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat minimum 1 év
  • MS Office ismeretek

Bérezés: kb bruttó 240.000 – 300.000 Ft + cafeteria

Jelenkezni lehet önéletrajz elküldésével: hrhungary@mrplan-group.com e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi elérhetőségen (30) 352 2662