Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Reklámügyintézői munkakörbe keresünk új munkatársat

E.B Jázmin Stúdió Kft.

Marketing, média, újságírás, PR

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 06. 29. 11:13

Az E.B Jázmin Stúdió Kft. reklámügyintézői munkakörbe keres új munkatársat!

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnéd megismerni a reklám sokszínű világát. Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, kreatív vagy, önállóan tudod végezni feladataid. Imádod, hogy mindig történik valami, mert nálunk nincs egyforma nap. Nem riadsz vissza a kihívásoktól, túlórát tudsz vállalni, ami alkalmanként péntekre és szombatra is eshet. El tudod fogadni rugalmasan az ügyfeleink igényeihez alakuló munkaidőt. Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, felelősségteljesen végzed a munkád. Pozitív, vidám természetű vagy és szeretnél egy lendületes, fiatalos csapatban, családias légkörben, hosszú távon dolgozni.

Feladatok

Munkafeladat (a teljesség igénye nélkül)

  • Árajánlatok készítése,
  • Megrendelések lebonyolítása
  • Áruk átvétele
  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfelek keresése
  • Titkárnői feladatok
  • Lufis üzletben a kolléganő helyettesítése
  • Nagyobb dekorációkon való részvétel
  • Ballagáskor és május 1-én való részvétel

Elvárások

  • Érettségi
  • Kiválló számítógépes ismeret: word, exel, internet használat
  •  Hosszútávú munkaigény
  •  Túlóra vállalása alkalmanként

Előnyök

• Marketing végzettség
• ECDL
• Angol vagy német nyelvtudás
• Corel grafikus program ismerete
• B kat. jogosítvány
• szolnoki lakhely

Amit kínálunk

Részünkre az Irodán és a Magicben is a munka inkább alkotás, szépsége az örömszerzés. Van amikor nyugisabb, van amikor nagyon pörgős, de nagy felelősséget igényel. Nálunk tényleg nincs egyforma nap!

Az alap fizetésen kívűl a túlórák fizetve vannak, értékesítés esetén jutalékot is fizetünk, azaz a fizetés építhető! A benti légkör családias. Segítjük egymást mindenben!

A cégünk tevékenységeinek szakszerű elsajátításához minden segítséget megadunk!