Ingatlanértékesítő pozícióba munkatársat keresünk Szolnokon

Vándor Kft.
Szolnok
Bruttó 100 000 Ft - 1 000 000 Ft / hónap
2018. 06. 28.

BŐVÜL A CSAPATUNK! FIATALOS, AGILIS, SIKERRE VÁGYÓ KOLLÉGÁKAT KERESÜNK

                                              ingatlanértékesítő pozícióba!

Mi nem csupán ingatlanokat közvetítünk. Élethelyzeteket oldunk meg, boldogságot viszünk ügyfeleink életébe, mosolyt csalunk az arcunkra.

Ha szeretsz minimálbérért dolgozni, naponta 8 órán át a munkahelyeden ülni, ha csak azt a munkát csinálod meg, amivel a főnököd megbízott, NE JELENTKEZZ HOZZÁNK!

Ha szereted saját magadnak beosztani az idődet, ha rugalmas és kreatív vagy, ha szereted az embereket és jól kommunikálsz, ne habozz, JELENTKEZZ!

Friss nyugdíjas fiatalokat is szeretettel várunk! J Gyermekbarát munkakör, így a kisgyermekes anyukák jelentkezését is fogadjuk!

Fényképes önéletrajzodat küldd el a "Jelentkezem"gombra kattintva, minden jelentkezőnek válaszolunk!

Feladatok

  • eladó ingatlanok értékesítési folyamatának teljes körű ügyintézése
  • eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése
  • ingatlanok bemutatása
  • vevői igények felmérése, kezelése
  • ingatlan bérbeadással kapcsolatos feladatok teljeskörű ügyintézése

Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • szeretsz időben (akár részmunkaidőben) és térben rugalmasan dolgozni, de nem riadsz vissza a kötelezettségektől sem
  • fiatalos, pörgős, agilis és céltudatos vagy
  • pozitív személyiség vagy és a kihívásokban a lehetőséget látod
  • akarsz és hajlandó is vagy tanulni
  • kommunikációs készségeid átlagon felüliek
  • tudsz és akarsz csapatban dolgozni
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

VÁLLALKOZÓI STÁTUSZ NEM FELTÉTEL.

Előnyök

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • idegennyelv közép szintű ismerete
  • OKJ ingatlanközvetítő, értékbecslő vizsga
  • számlaképesség

Amit kínálunk

MIT KÍNÁLUNK?

  • Közel 20 év tapasztalatát
  • piacvezető megoldásokat
  • színes ingatlan portfóliót területi korlátok nélkül
  • meglévő többezres ügyfélkört az első perctől
  • sikerhez vezető képzési rendszert, mentori támogatással
  • tervezhető karriert
  • biztos szakmai fejlődést (Ne legyél “ingatlanos”! Megtanítunk szakemberként értékesíteni.)
  • átlagon felüli juttatást
  • online adminisztrációs/informatikai rendszert

Információk az állásról