Szolgáltatás

Szolnokon munkaerő-piaci tanácsadó kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 04. 25. 14:16

Az Impulzus Egyesület keres

TANÁCSADÓ

munkakörbe új kollégát.

Az egyesület főként hátrányos helyzetű célcsoportok számára nyújt munkaerő-piaci szolgáltatásokat, munkájával segíti a szolgáltatást igénybe vevők munkához jutását, segíti önálló életvitelüket.

Feladatok:
• Egyéni és csoportos tanácsadás, valamint munkaerő-piaci információ nyújtása, a munkakeresők részére.
• Munkakeresők támogatása pályaválasztásukban, álláskeresésükben, pályatervezésükben .
• Munkavállalók támogatása állásuk megtartásában, mentorálás.
• A tanácsadói folyamat dokumentálása.

Elvárások:
• Bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség
egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári végzettség, szociális munkás szakképzettség;
igazgatásszervező, munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség; humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség:
• Munkaerő-piaci tanácsadás/ mentorálás, vagy más segítőkapcsolatban szerzett min 3 éves tapasztalat.
• MS-Office ismeretek (Word,Excel,Outlook stb…)
• Türelem, empátia, odafigyelés
• Megbízhatóság, magas fokú precizitás,
• Jó együttműködési készség
• Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Szolnok

Munkaidő: rész vagy teljes munkaidő

Jelentkezni:

  • e-mailen: impulzustop@gmail.com

  • telefonon: Bakos-Szabó Renáta – 06-70/326-26-48
  • személyesen (előre egyeztetett időpont alapján): 5000 Szolnok, Baross G. út 41./G. fsz.