Betanított, fizikai munka

Szerelő, gépszerelő, géplakatos, hegesztő végzettséggel rendelkezőknek munkalehetőség

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 04. 25. 08:16

Szolnoki cégünk hidraulika munkahengerek felújításával és gyártásával, tömítésgyártással, valamint hidraulikatömlők készítésével foglalkozik több, mint 20 éve. Folyamatos bővülésünk és fejlesztési igényünk kielégítése szempontjából további munkatársakat keresünk műhelyünkbe.

Szerelő, gépszerelő, géplakatos, hegesztő végzettségekkel keres

munkatársat keresünk szolnok-szandaszőlősi műhelyünkbe az alábbi feladatok elvégzésére:

  • hidraulika munkahengerek szét- és összeszerelése
  • alkatrészek előkészítése felméréshez, összeszereléshez

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki alapismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megfelelő szorgalom, tanulási készség
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány

Úgy gondoljuk, hogy a megpályázott munkakörre való alkalmasság nem feltétlenül függ össze a pályázó eddigi munkahelyén szerzett tapasztalataival.
A feladatok megtanulhatóak, csak kellő érdeklődés, szorgalom és kitartás szükséges hozzá.

  • E-mailen: hidrototh@gmail.com
  • Telefonon: +36 20 9229-428
  • Személyesen: 5008, Szolnok, Karinthy út 154.