Gyártás, termelés

A Ferzol Kft. szolnoki csapatába CNC gépkezelő-élhajlító munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Szolnok
2018. 04. 11. 15:49

Olyan munkahelyet keresel, ahol családias a légkör, van fejlődési lehetőség, és megbecsülnek?

Csatlakozz a Ferzol Kft. szolnoki csapatához!

Legyél nálunk:
CNC gépkezelő-élhajlító

Feladatok:
• termelésben felmerülő részfeladatok ellátása
• kiadott feladatok pontos, határidőre történő elvégzése
• gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése Elvárások:
• szakmunkás vagy 8 általános végzettség
• váltott műszak vállalása
• megbízható, elkötelezett személyiség

Amit kínálunk:
• kiemelt megbecsülés, versenyképes jövedelem (bruttó 165 300 Ft – 360 900 Ft)
• béren kívüli juttatási csomag
• európai színvonalú üzemcsarnokok, kulturált környezet

Jó műszaki érzéked van, de nincs gyakorlatod, tapasztalatod? Ez nem akadály.

Belső képzésünk keretében biztosítjuk számodra azt a szaktudást, amely a munkavégzésedhez szükséges!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet és a több műszakos munkavégzést vállalod, kérjük küldd el önéletrajzod a megpályázott pozíció megjelölésével vagy keresd HR Osztályunkat!

További információk és álláslehetőségek: www.ferzol.hu
Elérhetőségeink: email – allas@ferzol.hu, telefon – 06 53 585 080 (840-es mellék)
Címünk: FERZOL Kft. 2769 Tápiószőlős, Ceglédi út 15.

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.