Vendéglátás

Recepciós pozícióba kollégát keresünk Szajolra

Munkavégzés helye: Szajol
2018. 03. 24. 14:38

A Nairam Szabadidőközpont Recepciós kollégát keres, teljes munkaidős pozícióba, versenyképes jövedelemmel!

Központunk hétköznapjait a táborok, céges rendezvények teszik ki, péntek illetve szombatonként pedig esküvői rendezvényeket bonyolítunk le.

Feladatai:

  • Vendégek fogadása, elengedése. Felmerülő kérések, problémák kezelése,
  • Partnerkapcsolatok ápolása, árajánlatok, szerződések, számlák készítése, munkafeladatok szervezése, koordinálása, ellenőrzése.
  • Együttműködés az étterem-, konyha- és üdülővezetővel.
  • Szobaasszonyok munkájának irányítása, felügyelete, felelősségvállalás.
  • Számítógépes adminisztráció és papír alapú dokumentáció napi szinten.

Elvárások:

  • Rendszerszemlélet, folyamat orientált attitűd,
  • Folyamatok átlátása, összetett, komplex gondolkodásmód,
  • Számítógép rutinszerű használata, MS Office programok alapos ismerete
  • Csapatszellem, megbízhatóság, vendég centrikusság, határozott fellépés, vendégbarát magatartás, ápolt megjelenés.
  • Vendéglátással járó körülmények elfogadása.

Előny:

  • Többtagú csapat irányításában való jártasság,
  • Idegen nyelv (angol vagy német)
  • Vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Szakirányú végzettség (idegenforgalom, rendezvényszervező)
  • Hasonló pozícióban való jártasság, HostWare program ismerete.

Törökszentmiklós, Szolnok, Martfű és Tószeg irányából a munkába járás biztosított.

Napi meleg étkezést biztosítunk.

Jelentkezni fényképes, részletes önéletrajzzal az info@nairam.hu e-mail címen lehet.

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.