0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Recepciós - ügyfél koordinátor pozícióba álláslehetőség Szolnokon

AMPLIFON Magyarország Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 03. 06. 16:06

A magyar hallókészülék-forgalmazó piac meghatározó szereplője, az Amplifon Magyarország Kft. Recepciós – ügyfél koordinátor munkatársat keres.

Feladatok

  • Ügyfelek fogadása (főként idősek, segíteni kell őket)
  • Telefonhívások kezelése, időpontok szervezése, online naptár töltése
  • Bolti értékesítés, árukészlet nyilvántartása
  • Pénztár kezelése, számlázás
  • Adatrögzítés, adatkezelés, dokumentáció, kartonok naprakészen tartása
  • Hallásspecialista teljes körű támogatása

Elvárások:

  • Minimum 1 éves munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, szép beszéd
  • Türelem, ügyfél-orientáltság, nyitottság az idősebb korosztály felé
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér, folyamatos terjeszkedés

Jelentkezni lehet a tunde.tinka@amplifon.com email címen.