0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gyárigazgató asszisztens állás Túrkevén minimum középfokú végzettséggel

Work-Force Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Szolnok és környéke

2018. 03. 05. 09:44

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk kedves, kommunikatív, proaktív kollégát az alábbi pozícióba:

Gyárigazgató asszisztens

Feladatok:
• Idegen nyelvű levelezés folytatása
• Napi látogatások megszervezése
• A vendégek fogadása, szállításuk, ellátásuk megszervezése
• Külföldi és belföldi üzleti utak szervezése (repülőjegy, taxi, bérautó, szállás)
• Részvétel a vállalati rendezvények megszervezésében
• Vezetői kimutatások és elemzések készítése, követése
• Prezentációk készítése
• Vezetői értekezletek szervezése, jegyzőkönyvének készítése és ezek nyomon követése

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
• Aktív, kommunikációképes angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Szakmai fejlesztés
• Szakmai nyelv használata multinacionális munkakörnyezetben
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
• Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf52862@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014