0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Irodatechnikai szerviztechnikus állás Szolnokon középfokú műszaki végzettséggel

TELARM Irodatechnika Bt.

Informatika, telekommunikáció

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 02. 15. 14:11

Szolnoki irodatechnikai cég, a Konica Minolta hivatalos márkakereskedése és márkaszervize, felvételt hirdet szerviztechnikusi munkakörbe!

Feladatok:

  • Ügyfeleknél használatos irodatechnikai eszközök javítása, karbantartása, üzembe helyezése.
  • Szervizelési munkák adminisztrációja

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kiemelkedő műszaki érzék (szerelési képesség)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, pontosság, önállóság
  • Lelkiismeretes, kitartó munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • IT érdeklődési kör
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 8 órás munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér

Fényképes önéletrajzát az *info@szinesmasolok.h*u címre várjuk!