0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Számlázási ügyintéző munkakörbe megbízható, precíz munkatársat keresünk Szolnokon

Ihász Kft.

Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 02. 09. 09:07

Számlázási ügyintéző

Munkakörbe megbízható, precíz munkatársat.

Feladatok:

  • Számlázási feladatok ellátása, számlaadatok ellenőrzése, szükség szerinti korrekciója
  • Bizonylatok készítése: megrendelők, díjbekérők, szállítólevelek, raktári bevét-kivét, raktárközi átadás
  • Pénztárkezelés
  • Beérkező áruk bevételezése
  • Vállalati rendszer napra kész nyilvántartása, kezelése
  • Napi szintű kapcsolattartás vevőkkel – beérkező megrendelések feldolgozása, vevők kiszolgálása
  • Szoros együttműködés más területekkel: értékesítés, szerviz
  • Különböző raktárak kezelése, anyagfelhasználások havi jelentése
  • Termék reklamációk kezelése
  • Kimutatások készítése, továbbítása a vezetőség felé

Elvárások:

  • Munkaidőben kitartóan, önállóan és hatékonyan dolgozni
  • A kért feladatokat határidőre elvégezni
  • A pozícióhoz elégedhetetlen a pontos munkavégzés
  • A problémákat nem sorolni és áthárítani, hanem önállóan megoldani, vagy megoldási javaslatokat tenni.
  • Rugalmasan alkalmazkodni az előállt helyzethez
  • Az elvégzett munkáért vállalni a felelősséget
  • A munkakör betöltéséhez kiváló konfliktuskezelés és együttműködés szükséges
  • Erkölcsi bizonyítvány

További elvárások:

  • Szakirányú közép / felsőfokú végzettség
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek
  • Minimum 1-2 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Minimum 1-2 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztaltat
  • Csapatmunka – egy megnyerő 20 fős csapatnak lehet a tagja, ahol Ön is részese lehet a sikernek

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Szolnok
  • Munkakezdés: Akár azonnal lehetséges
  • Állás betöltéséhez műszaki érzék előnyt jelent

Jelentkezni lehet: ifj.ihasz.lajos@ihaszker.hu