0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Műszerész munka szolnoki irodatechnikai cégnél

Euro Office Iroda Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 01. 23. 14:36

Szolnoki irodatechnikai cég felvételt hirdet műszerész munkakörbe!

Feladatok:

  • pénztárgépek üzemeltetése, javítása, karbantartása a szervizben és a helyszínen
  • a gépek esetleges hibáinak feltárása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség – nem alapfeltétel, de előny a műszerész irányú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • alapvető számítógép kezelői (felhasználói) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki beállítottság
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • biztos kereseti lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • munkaidő H-CS: 9:00-17:00, P: 9:00-16:00 óra között
  • céges mobiltelefon

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzát az euro.office.iroda@gmail.com címre várjuk!

Fülöp Zoltán – 06-20/ 312-83-66