Gyártás, termelés

Hentes, húsipari termékgyártó pozícióban álláslehetőség Szolnokon

Munkavégzés helye: Szolnok és környéke
2018. 01. 19. 08:17

A szolnoki székhelyű élelmiszer nagykereskedelmi vállalkozás hentes, húsipari termékgyártó munkakörben új munkatársat keres!

Főbb elvégzendő feladatok:

  • hagyományos termékek gyártása
  • sertés-marha csontozása
  • sertés-marha darabolás
  • minőségbiztosítás, illetve a HACCP szabályok betartása
  • egyéb, a húsfeldolgozáshoz kapcsolódó feladatok

Elvárt kompetenciák:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elengedhetetlen
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • hentes, húsipari termékgyártó végzettség
  • fizikai állóképesség
  • motiváltság

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, a penzugy@szekelyhus.hu email címen, bérigény megjelölésével.