0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Egészségügyi asszisztens álláslehetőség Szolnokon

Plasma Expert Kft.

Egészségügy, gyógyszeripar

Munkavégzés helye: Szolnok

2018. 01. 18. 13:24

A Plasma Expert Kft. új szolnoki, exkluzív kialakítású plazmaferezis állomására
EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS
pozícióba munkatársakat keres

FELADATAI:

  • Plazmaadók általános tájékoztatása a plazmaadás folyamatáról
  • Vénabiztosítás
  • Plazmaferezis elvégzése (előzetes oktatást követően)
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítés
  • Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési engedély
  • Vénabiztosításban szerzett gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és emberekkel való bánásmód, empátia, kedvesség
  • Monotonitás tűrés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Teljes körű oktatás
  • Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapat, nyugodt légkör

ELŐNYT JELENT:

  • Releváns szakmai tapasztalat egészségügyi területen előny
  • Plazmaferezisben, vérvételben, intenzív terápiában, aneszteziológia területén szerzett tapasztalat előny

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szolnok

Fényképes önéletrajzát a toborzasexpert@gmail.com címre várjuk 2018. január 24-ig a pozíció megjelölésével.