Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Bér és munkaügyi ügyintéző állás Szolnokon

Ozirisz kft.

Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkavégzés helye: Szolnok

2017. 12. 15. 11:37

Kereskedelemmel és vendéglátással foglalkozó cég Bér és munkaügyi ügyintéző munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • Bérszámfejtő, Bér-és TB ügyintéző vagy munkaügyi ügyintéző végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációé és problémamegoldó készség
  • Munkajogi,TB, adózási törvények, szabályok és eljárások alapos, naprakész ismerete

Főbb feladatok:

  • Bérszámfejtői feladatok elvégzése
  • Belépő és kilépő munkatársak teljes körű ügyintézése, munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése
  • Egyéb munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • Munkaerő gazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása

Fényképes önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: munkaugy@oziriszkft.hu