MLM, távmunka

Értékesítési munkatárs Szolnok és környékén jó kommunikációs készséggel

Munkavégzés helye: Szolnok és környéke
2017. 11. 07. 12:53

Szeretnél pénzt keresni, de nem munkahelyre, vagy állásra vágysz?
Otthon maradnál úgy, hogy ez ne jelentsen jövedelem kiesést?
Tanulsz, vagy kismama vagy esetleg nyugdíjas és jól jönne egy “kis” jövedelem kiegészítés heti bónusz kifizetéssel?
Vagy talán csak olyan helyre van szükséged ahol munkádat elismerik?

Nálunk megtalálod számításaidat!

A kiváló bónusz rendszerünknek köszönhetően hamar bónuszodhoz juthatsz, valamint Mi elismerjük a munkádat, amihez egy céges autót biztosítunk!

Feladatok:

  • Saját hálózat kiépítése,
  • Előadások készítése,
  • Széles termék kínálatok ajánlása minden korosztály számára,

Elvárások:

  • Precíz pontos, önálló feladatok elvégezésre alkalmas,
  • Lojalitás a céggel szemben,
  • Megbízhatóság,
  • Üzleti gondolkodás, céltudatosság,
  • Jó kommunikációs készség az ügyfélkör kialakításához,
  • Rendezvényeket való aktív részvétel országos szinten,
  • Kapcsolattartás és ápolás a saját ügyfelekkel.

Előnyt jelent:

  • MLM rendszerben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Autó 333 autó program, akár egy hónap alatt,
  • Kiváló bónusz rendszer,
  • Jutalék kifizetése hetente,
  • Ösztönző külföldi jutalom utak,
  • 65%-os kedvezmény biztosítása a termékeinkre,
  • Családias környezet és jó hangulat.

Várunk csapatunkba!

Elérhetőség: jennyfer929292@gmail.com

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.