Vérvevő asszisztens - adminisztrátor állás szolnoki munkavégzéssel

A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.

Szolnoki munkavégzéssel keresünk teljes munkaidős munkatársat vérvevő asszisztens / adminisztrátor pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfelek és páciensek fogadása
  • Vérvétel és mintavétel a szakmai szabályoknak megfelelően
  • Laboratóriumi vizsgálatok adminisztrálása, dokumentálása
  • Pénztárkezelés
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Elvárások

  • Egészségügyi végzettség
  • Vérvételi gyakorlat
  • Érvényes működési engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, páciensorientált szemlélet

Előnyök

  • Kiszállásos vérvétel esetén „B” kategóriás jogosítvány
  • A 449/2021. Korm.rendelet alapján SARS-CoV-2 koronavírus elleni védőoltás felvételének igazolása

Amit kínálunk

  • Piacképes fizetés
  • Számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulási időszak biztosítása, mentorálási programban való részvétel
  • Szakmai fejlődés és tervezhető karrierút
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Részvételi lehetőség szakmai munkacsoportokban és SYNLAB nemzetközi projektekben
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Megelőzésre fókuszáló, ügyfélközpontú szemlélet
  • Kivételesen széles szakmai tapasztalatszerzés lehetősége az egyedülállóan széles portfólió és a nyugat-európai színvonalú műszerpark révén
  • Összetartó, egymást támogató csapatok, elfogadó légkör
  • Konferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részeként
  • Munkába járás támogatása közigazgatási határon kívül

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott