Junior PHP fejlesztő munka Szolnokon programozási ismeretekkel

Szolnoki irodánkba keresünk junior PHP fejlesztőt. Szeretsz programozni és a webfejlesztés világa lenyűgöz? Csatlakozz csapatunkhoz Junior PHP Fejlesztőként, és alkoss velünk innovatív weboldalakat és webalkalmazásokat!

Cégünk egy dinamikusan fejlődő IT vállalkozás, amely innovatív webes megoldásokat nyújt ügyfeleinek. Jelenleg egy lelkes és elkötelezett Junior PHP Fejlesztőt keresünk csapatunkba, aki nyitott a tanulásra és a fejlődésre, és szeretne részt venni izgalmas projektek megvalósításában.

Feladatok

  • Webes alkalmazások, webáruházak, CRM rendszerek fejlesztése és karbantartása PHP keretrendszerek (pl. Yii, Laravel) használatával
  • Együttműködés a csapat tagjaival a projektek sikeres megvalósítása érdekében
  • Részvétel a tesztelésben és hibajavításban
  • Dokumentációk készítése és frissítése
  • Új technológiák elsajátítása és alkalmazása

Elvárások

  • Alapszintű objektum-orientált PHP programozási ismeretek
  • Ismeret valamely PHP keretrendszerrel (pl. Yii, Laravel) előny
  • MySQL, HTML5, CSS és JavaScript ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség és analitikai gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való hajlam és kiváló kommunikációs készség
  • Tanulási vágy és nyitottság az új technológiákra

Előnyök

  • Angol nyelvtudás alapszintű ismerete előnyt jelent
  • Ismeret valamely PHP keretrendszerrel (pl. Yii, Laravel) előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus és támogató csapat
  • Lehetőség a fejlődésre és a tanulásra
  • Izgalmas projekteken való munka
  • Modern irodai környezet
  • Ülő / álló munkaállomások az egészséges munkavégzésért

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott