Könyvelő,-mérlegképes könyvelő állás Szolnokon azonnali kezdéssel

Tisza-Coop Zrt.
Szolnok
2024. 04. 30.

Szolnoki székhelyű élelmiszer, vegyiáru nagykereskedelmi cég munkatársat keres

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ, KÖNYVELŐ

munkakörbe azonnali kezdéssel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel május 17-ig lehetséges.

Feladatok

  • beérkező szállítói számlák alaki és tartalmi ellenőrzése, rögzítése az SAP ügyviteli rendszerben,
  • más egyéb gazdasági események rögzítése,
  • vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése,
  • pénztár és bank egyeztetése, helyesbítések feladása,
  • havi főkönyvi egyeztetések elvégzése,
  • egyéb könyvelési feladatok végrehajtása,
  • részvétel a hó végi és év végi zárási feladatok végrehajtásában.

Elvárások

  • érettségi, számviteli területen szerzett tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete előnyt jelent,
  • MS Office, különösen az Excel magabiztos ismerete,
  • precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség.

Előnyök

  • SAP ügyviteli rendszer ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Főiskolai végzettség
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!