Csoportvezető állás Szolnokon, szerelő üzemrészben

TITAN-CNC Kft.
Szolnok
Bruttó 2 100 Ft - 2 700 Ft / Óra
2023. 05. 17.

Mechanikai szerelés (csavarozás)

Feladatok

  • Mechanikai szerelés (csavarozás)
  • Vizes nyomáspróba elvégzése
  • vezetékek, elektronikai elemek csatlakoztatása
  • Berendezés végellenőrzése, csomagolása
  • Mindezt betanítás után és a rendelkezésre álló dokumentumok alapján

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános iskola)
  • Megbízható, precíz személyiség és gyors, pontos munkavégzés
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség (állómunka)
  • Jó kézügyesség

Előnyök

  • Szakmunkás, technikus végzettség az alábbi területek valamelyikén: gépipar, autóipar, lakatos, villamos, elektronikai műszerész
  • Összeszerelő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Érvényes emelőgépkezelői engedély

Amit kínálunk

  • 8 órás, bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony egy stabil hátterű vállalatnál
  • Tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés (kezdő bér meghatározása végzettség és szakmai tapasztalat alapján)
  • Alapbéren felüli juttatások: munkába járási támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!