Fuvarszervező kollégát keresünk Szolnokon

QUALITE '96 Kft.
Szolnok
2022. 08. 23.

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó cégünk FUVARSZERVEZŐ kollégát keres, saját kamionok irányítására.

Feladatok

  • Kapcsolattartás kamionsofőrökkel és osztrák megbízókkal.
  • Fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése.
  • Fuvarozás során felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása.
  • Fuvarokkal kapcsolatos adminisztráció.

Elvárások

  • Folyékony, aktív angol vagy német nyelvtudás (minimum erős középfok).
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Office programok).
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • Fuvarszervezői tapasztalat.
  • Szolnok, vagy közeli lakcím

Amit kínálunk

  • Mentorálás a betanulás időszakában.
  • Változatos feladatok, családias légkör.
  • Helyettesítések rugalmasan megoldva.
  • Belvárosi iroda.
  • Céges mobil.
  • Versenyképes fizetés.

Kérem, küldje el fényképes szakmai ÖNÉLETRAJZÁT, fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!